Asist'in Mesajı
  Sıkça Sorulan Sorular
  Alarm Haberalma Merkezi
  Alarm Sistemleri
  Bayiliklerimiz
  Referanslar
  Abone Bilgi Güncelleme Formu
  Öneri ve İstek Formu
  Asist Yetki Belgesi

Asist Müşteri Girişi

Kullanıcı Adı :
 
Şifre :
 
 

     
  Genel Müdür Mesajı  
     
  Asist Elektronik ve Güvenlik Sistemine hoşgeldiniz. İnternet'te açmış olduğumuz bu sayfa, bizi biraz daha yakından tanımanızı hedefliyor. Hem alarm haberalma merkezi hem de alarm sistemi konusunda sizi bilgilendirmek arzusundayız.

Alarm haberalma merkezi; alarm sisteminizde oluşan sinyallerin ulaştığı ve gelen sinyallerin değerlendirilerek gerekli yerlerin (Emniyet birimleri, itfaiye, jandarma, hastaneler, sizlerin belirlemiş olduğu yetkili kişiler v.b.) bilgi aktarımının sağlandığı kurumun tanımıdır.

Gece, gündüz 365 gün 24 saat esasına dayalı olarak, güvenlik sistemlerini kontrol ve kumanda eden panellerin telefon hatları vasıtası ile bu sisteme bağlanmasını ihtiva eder.

Lokal çalışan bir alarm sistemine, bayi koşulları da kim veya kimler müdahale edebilir sorusunun cevabını aradığımızda, Asist Alarm haberalma merkezinin nedenli önem taşıdığı ve gerekliliği ortaya çıkarılmış olacaktır. Günün her anında güvenliğiniz açısından izlenmenin size ne gibi rahatlık getireceği düşünüldüğünde, çalışma ve yaşam koşullarınızın üzerindeki büyük bir yük ve sorumluluğun bizler tarafından paylaşılması işimizin gereği olduğu gibi, bizlere ilerisi açısından güven sağlamaktadır.

Ülkemizin sosyo ekonomik yapısına bağlı olarak, alarm sistemleri genellikle kurum ve işyerlerinde düşünülmekte olup bireysel kullanımı genellikle gözardı edilmektedir. Oysa A.B. ülkeleri ve ABD'de alarm ve haberalma merkezleri kanunlarla zorunlu hale getirilmiştir. Sistemlerin caydırıcı özellik taşıdığı gibi, suç oranlarındaki azalmalara da önemli katkılar sağladığı bilinmektedir.

Asist Elektronik ve Güvenlik Sist. A.Ş. verdiği hizmet, ulaşmış olduğu abone sayısı itibarı ile konusunda lider olmakla birlikte, referansları ile haklı bir gurur yaşamaktadır. Özgüvenimizin sizler vasıtası ile gelişmesi bizleri onurlandırmanın yanısıra, hizmet kalitemizi daha yukarılara çekme anlamında itici güç olmaktadır.
Asist Haberalma Merkezi, bu seviyeye değerli müşterilerinin güven ve destekleriyle gelindiğinin bilinci içerisinde tüm müşterilerine teşekkürü zevkli bir görev addeder.

Asist Elektronik ve Güv.Sist. San.Tic.A.Ş.